Bodrum ve Yalıkavak denince ilk akla gelen otellerden olan The Bodrum Edition, yeniden kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yalıkavak Marina’ya üç kilometre uzaklıkta olan otelin geçtiğimiz yıllardan aşina olduğumuz “Full Moon” partileri, konukların enerjilerini artıran ve sağlıklı öğünlerle formda tutan “Bootcamp” etkinlikleri bu yılda konuklarına oldukça çeşitli alternatifler sunuyor. Otelde konukların kendi damak zevki ve beğenisine göre çeşitli restoran ve bar yer alıyor.

Gündüzleri daha rahat akşamları ise daha eğlence odaklı olan sahil restoranı Morena’da ise yine bu yaz İstanbul’un beğenilen Inari Kujira’sı Japon esintili menüsüyle suşi severlerin gözdesi olacak. Dünyaca ünlü şef Diego Munoz’un imza açık hava restoranı Brava, geleneksel Türk lezzetleriyle zenginleştirilmiş Latin Amerika esintili menüsüyle şefin köklerine saygı duruşu niteliğinde. Brava’nın barında yer alan klasik ve deneysel kokteyl seçkisinde de Latin Amerika notalarının izi var. Ayrıca geleneksel lezzet arayanlar için de ünlü şef Osman Sezener’in Kitchen’ı Bodrum için en ideal buluşma noktası.

Kitchen
Brava

The Bodrum Edition, özel Spa deneyimiyle de fark yaratıyor. 2000 metrekarelik alanda kişiselleştirilmiş tüm hizmetler ve sağlıklı yaşama dair her detay özenle sunulmuş. The Spa’da geleneksel Türk hamamından iki adet özel Himalaya tuzu uygulama odasına, saunadan buhar odasına, havuzdan 8 adet farklı uygulama odasına uzanan birçok seçenek yer alıyor.