Şehirde kalanlar için yaz eminiz güzel geçecek. İstanbul’un son gözdesi mekanların müdavimi olacağınız kesin.

Sail Loft Vakkorama

Minibar

Canlı müzik diyince seçeneklerimiz çok gibi gözükebilir. Ancak iyi kokteyl ve samimi bir ortam canlı müzik için olmazsa olmaz bu da birkaç mekanda mevcut. Onlardan biri de son zamanlarda favorim olan kokteylleri ile adından oldukça sık söz ettiren minibar İstanbul oluyor. Bir akşam Kuruçeşme tarafına yolunuz düşerse uğrayın mutlaka.

Marcello

Chalet Garden

Swissôtel The Bosphorus Otel’in içinde yer alan Chalet’te yaza özel canlı müzik akşamlarını kaçırmayın derim. Eşsiz yemekleri, kokteylleri ve canlı müzik eğlencesi ile şehrin içine bu kadar yakın olup kendiniz bu kadar doğanın içinde hissedeceksiniz.

Sail Loft

Arda Önen’in Bodrum’dan aşina olduğumuz Sail Loft’u şimdi İstanbul’daki yeni yerinde Galataport’un içindeki Vakkorama’nın hemen rooftop’ına konuşlanmış. İyi kokteyl, iyi yemek ve güzel müzik deyince Sail Loft’ta bir gün batımına davetlisiniz demektir.

Frankie

İstanbul’un bir diğer kültleşmiş mekanı da Frankie, o da Galataport’taki yeni yerinde yaza özel açtığı terası ve kokteylleri ile sizi eşsiz bir boğaz manzarası ve gün batımına davet ediyor.

Frankie İstanbul

Marcello

Nişantaşı Stay otelin çatı katına konuşlanmış olan Marcello, Nişantaşı’nın keşmekeşinden uzak ve bir o kadar da havalı bir ambiyansa sahip akşam yemekleri ve dost sohbetlerinizin hem şehirden kopmayıp hem de bir o kadar şehrin içinde gerçekleştirebilirsiniz. Barından çıkan Margarita’yı denemeden geçmeyin.

Swissôtel The Bosphorus – Chalet Garden