50 yılı aşkın mirası ve özgün kültürüyle öne çıkan adidas Originals, Club Originals ile keşfedilmeyene ulaşmayı ve yeni neslin yeteneklerine ilham veriyor.

Sanat, müzik, stil gibi farklı alanlardan ilham olan isimleri bir araya getiren kampanyada, markanın ikonikleşen modelleri Superstar, Gazelle, Rivalry, Forum ve Samba öne çıkıyor. Run DMC’nin stilinde imza parça haline gelen “Superstar”, 90’lı yılların indie ikonu Noel Gallagher’ı etkisi altına alan “Gazelle”, ünü basketbol sahalarından kaykay pistlerine uzanan “Rivalry”, 80’lerin basketbol stilini tanımlayan “Forum”, sahne şovu ve kostümleriyle ses getiren Freddie Mercury’nin favorilerinden “Samba”, Club Originals ile zamana meydan okumaya devam ediyor. Adidas’ın nostaljik unsurlarına vurgu yapan kampanya çekimlerinde üç çizgi ve Trefoil logonun başrolde olduğu kıyafetler yer alıyor.

Sokak kültürünün vazgeçilmezlerini yeniden tanıtan kampanya Londra, Paris, Berlin, Madrid ve Milano başta olmak üzere tüm dünyada çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.