Giyilebilir teknoloji alanında fark yaratan akıllı tasarımlarıyla tüm dünyada büyük ilgi gören ZeBlaze, şimdi Türkiye’de teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. Akıllı saat teknolojisine odaklanan ZeBlaze, aktif ve dinamik ürünleriyle rakipleri arasında öne çıkıyor. ZeBlaze’in ürün gamında sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmek isteyenler için ilham verici tasarımlar var. Bu tasarımlar yalnızca hayatınızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda daha aktif bir yaşama adapte olmanızı sağlıyor. Sağlık ve zindeliğe odaklanmış yaratıcı bir ekip tarafından tasarlanan teknoloji harikası akıllı saatler, kusursuz yazılım ve donanım özellikleriyle mükemmel bir performans sunuyor.

Spor süreçlerine mükemmel uyumlu sistemiyle ZeBlaze saatleri, dayanıklı ve su geçirmez yapısıyla dalış gibi su altı faaliyetleri, doğa yürüyüşleri ve diğer ekstrem sporlar sırasında kullanım kolaylığı sağlıyor. Yalnızca ekstrem sporlar değil elliden fazla spor modu ile dans derslerinizde veya balık tutarken de ZeBlaze yanınızda. Sağlık takibi başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm verileri en pratik şekilde sunan saatler, mümkün olan en doğru değerleri vererek benzerlerinden ayrılıyor. ZeBlaze’in inovatif ve fonksiyonel ürünleri, parlak ekranıyla güneş altında da etkin şekilde kullanılabiliyor ve tüm ayrıntıları takip edebilmenize olanak tanıyor. 

Giyilebilir teknoloji alanında hızla öne çıkan akıllı saat tasarımlarıyla tüm dünyada büyük ilgi gören ZeBlaze, 15 Temmuz itibarıyla 700 Türk Telekom mağazasında satışa sunuluyor.  BTalk Lite, BTalk 2, VIBE 7 Pro modellerinin alternatif renk çeşitleriyle Türk Telekom mağazalarında tüketiciyle buluşan ZeBlaze, “Biz teknolojiye odaklanıyoruz, siz sağlıklı yaşam tarzlarına odaklanın” mottosuyla daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.