Marriott International’ın well-being alanındaki lider markası Westin, Türkiye’deki ilk oteli “The Westin İstanbul Nişantaşı” ile wellness odağını şehir merkezine taşıdı. Seyahat kültürünü konfor ve iyi olma haliyle buluşturan otelde toplam 150 oda ve süit Westin’e özel içinde egzersiz imkanı sunan WestinWORKOUT® odalar dahil farklı tip oda seçenekleri sunuyor. Markanın Türkiye’deki ilk oteli olma özelliğini taşıyan The Westin İstanbul Nişantaşı, Westin markasının well-being odağını şehir merkezine taşıyor.

Westin’in dünyaca ünlü Heavenly® Bed yatakları ve uykuya yardımcı ürünler bulunuyor. Ayrıca sağlıklı uykuyu teşvik eden hafif Sleep Well menüsü, oda servisine dahil olarak 24 saat boyunca misafirlere özel hizmet sunuyor. Odalarda SPA benzeri bir rahatlama deneyimini için banyolar beyaz çay özlü Heavenly® Bath ürünleri, yumuşacık havlu takımları ve yağmur duşları yer alıyor. Technogym fonksiyonel antrenman ürünleri, ağırlıklar ve kardiyo cihazlarının yer aldığı WestinWORKOUT® fitness stüdyosu ise misafirleri egzersiz rutinlerinden geri kalmadıkları bir seyahat deneyimine davet ediyor. Buna ek olarak özel RunWESTIN® programı dahilinde dışarıda spor yapmak isteyen konuklar, grup halinde veya Run Concierge ekibi tarafından kendilerine özel hazırlanmış rotalar eşliğinde şehri keşfederken egzersiz programlarını tamamlayabiliyor.

Westin’in misafirlerinin seyahatleri boyunca iyi hissetmeleri için gösterdiği çaba otelin mutfağına da ilham veriyor. Lobide yer alan ve arka bahçesiyle ziyaretçilerine keyifli zaman geçirmeyi vaat eden Akdeniz esintili Corte Verde Restoran’da en iyi ve en taze malzemelerle hazırlanmış yiyecekler, Westin’in bol seçenekli “Eat Well” menüsüyle buluşuyor. Lobide yer alan şık ve samimi Primo Cafe & Bar ise misafirleri yorucu bir günün sonunda yerel aromalarla hazırlanmış imza kokteyller ve Tex-Mex mutfağından leziz seçkilerle rahatlatıyor.